SAPİNUVALİLAR
GENEL BİLGİLERDEN YARARLANMAK ORTAKÖY HAKKINDA EN GUNCEL EN TARAFSIZ HABERI ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUN !

SİTEMİZİN ÜYE SAYISI AZDIR LÜTFEN TANIDIKLARINIZA SİTEMIZI ONERIN
SAPİNUVALİLAR
GENEL BİLGİLERDEN YARARLANMAK ORTAKÖY HAKKINDA EN GUNCEL EN TARAFSIZ HABERI ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUN !

SİTEMİZİN ÜYE SAYISI AZDIR LÜTFEN TANIDIKLARINIZA SİTEMIZI ONERIN
SAPİNUVALİLAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SAPİNUVALİLAR

sapinuva şapinuva ortaköy

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
GOOGLE
En son konular
» doğum günü mesajları
ANLAMLI SÖZLER Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 12:13 pm tarafından Pesimist

» duvar yazıları
ANLAMLI SÖZLER Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 12:12 pm tarafından Pesimist

» aşk iltifatları
ANLAMLI SÖZLER Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 12:11 pm tarafından Pesimist

» cem yılmaz psikiyatr
ANLAMLI SÖZLER Icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 11:53 pm tarafından sapinuvaserdar

» TRAFİK KAZALARININ EN SIK OLDUĞU YER NERESİ
ANLAMLI SÖZLER Icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 11:48 pm tarafından sapinuvaserdar

» Yeni Belediye Sizce ORTAKÖYÜ KALKINDIRA BILECEK MI ?
ANLAMLI SÖZLER Icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 11:45 pm tarafından sapinuvaserdar

» onur aktepe msn nıcklerı 2
ANLAMLI SÖZLER Icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 11:14 am tarafından Pesimist

» AROG TEASER
ANLAMLI SÖZLER Icon_minitimePerş. Mayıs 07, 2009 3:54 pm tarafından Pesimist

» öbür dünyada ne soracaklar (cem yılmaz )
ANLAMLI SÖZLER Icon_minitimePerş. Mayıs 07, 2009 3:45 pm tarafından Pesimist

Galeri
ANLAMLI SÖZLER Empty
SAAT
SON DK HABERLERİ
İLLERİMİZİ TANI
GAZATE
sayaç
duyuru panosu

DUYURU PANOSU

-----KODBUL-----

İlçemiz Halkından Sadık ERDEM (ERDEM MARKETİN kurucusu)HAKK'ın rahmetine kavuşmuştur Merhuma ALLAH'tan Rahmet Ailesine bş sağlığı dileriz.

-----KODBUL-----

KODBUL

TELEFON ŞAKALARI

Sitenize Telefon Şakaları Eklemek İçin Tıklayın http://www.htmlyeri.com

ANLAMLI SÖZLER

YazarMesaj
Pesimist
Admin
Admin
Pesimist

onuraktepe : 5554

Kişi sayfası
şapinuva metin alanı şapinuva metin alanı :

ANLAMLI SÖZLER Empty
MesajKonu: ANLAMLI SÖZLER   ANLAMLI SÖZLER Icon_minitimeÇarş. Mayıs 06, 2009 4:16 pm

SENİ SEVDİĞİM GİBİ KİMSEYİ SEVMEYECEĞİM...SANA BAKTIĞIM GİBİ KİMSEYE BAKMAYACAĞIM...BİRGÜN ÖLECEĞİM AMA SENİ UNUTMAYACAĞIM.

Hayatta iki kişi tanıdım.Birisi rüyalar kadar uzak SEN... Diğeri sevgililer kadar yakın BEN.. .Hayatta iki kişi tanıdım .Birisi asla benim olmayacak SEN... diğeri senden başkası olmayacak SEN..

DUYDUM KI BENDEN VAZGECIP BASKASINI BULUP SEVMISSIN OLABILIR GONUL BU HEMDE BENDEN DAHA GUZELMIS HELE SACLARI YA O GOZLERI MAVIMI? YESIL MI?YOKSA ELAMI? ASLINDA BENIM TEK MERAK ETTIGIM SEY ODA BENIM KADAR FEDAKAR MI?

özür dilerim elini tutup gözlerine baktığım için ve yine özür dilerim seni adam yerine koyup sevdiğim için

BEBEK AĞLAMASIYLA ALLAH AFETMESİYLE BİLİNİR EĞER BİR GÜN BENİ ALDATIRSAN BEBEK DEĞİLİM AĞLAMAM ALLAH DEĞİLİM AFETMEM

tutmicam sözler wermem,basit kişilerle mewzu yapmam,bazı şeyleri asla affetmem,ağır geliyosa bu sözler firar serbest üstelemem....

İR KİŞİYE TUTSAK KALACAĞIMA BİN KİŞİYİ KENDİME TUTSAK EDERİM HA HA HA YAŞASIN BEN...Smile

SEVGİ AKILDA DEĞİL KALPTE YAŞANIR...BUNU BİLMEYEN ZATEN SEVMİYORDUR...

söyleyen önemsisse söylediğide önemsizdir bence.demiştin bana bu sözü sen öğrettin bana ama bizim aşkımız imkansız çok isterdim ki sen de benim için önemsiz olsaydın bu sözün hep aklımda seni çok seviyorum

dön arkana bir kez daha düşün ozaman anlayacaksın ki sevmiyorum dediğin kişileri aslın da çok seviyorsun ona hissettiğin aslında nefret değilde onu anlayamamaktır bence gözüm kapalı seviyorum dediğin kişileri bir kez daha düşün seviyormusun yoksaöyle olmasınımı istiyorsun

dünyada kalacak kadar dünya için ahirette kalacak kadar ahiret için çalış...

evmeye niyetliysen iyi düşünmelisin. Aşk, kumar gibidir dikkat etmelisin oynadığın zar değil duygu ve gururdur...

SENİ SEN OLDUGUN İÇİN DEGİL, SENİ BENDE BULDUGUM İÇİN SEVDİM...SENİ SEVİYORUM.

BİR ZAMANLAR ATTINI ÇİZDİKLERİMİN ŞİMDİ ÜSTÜNÜ ÇİZİYORUM TEK TEK

öηємℓι σℓαη вιя ѕєνgιуι кαzαηмαк ∂єğιℓ кαzαηıℓαη ѕєνgιуι öℓєηє кα∂αя кαувєтмємєктιя...

eyaz karay, sinek yarayı,zengin parayısever.yemek tuzu,rakı buzu,maymun muzu sever.ördek kazı ,güzel nazı ,aşık sazısever.ana çocugu,coban cocugu sever yazanda okuyanı sever

ŞEMALİN YALNIZLIĞA MÜEBBET EDEN GARDİAN,HÜCREMDE SENİ DÜŞÜNDÜRÜYOR BANA AN VE AN.

EN MERHAMETSİZDİN BENİ TERK ETTİN MERHAMETLİ OLDUĞUN GÜNLERDE BİLK BEN BU DÜNYAYA YENİ GELDİM

yANLIZIM BEN ÇOK YANLIZIM BUYMUŞ BENİM ALINYAZIM İSTER UZAK İSTER YAKIN ANLAR BENİ RAHAT BIRAKIN

mum ateşe gönül vermiş ateş onu eritip tüketsede razıymış çünkü seviyormuş mumun tek korkusu eridiğinde ateşin sönmesiymiş....

HAYAT SENİ ÜZÜNCE YÜREĞİNİ DARALTINCA İKİ ŞEYİ HATIRLA BİR BEN BURDAYIM İKİ SENİ ÇOK SEVİYORUM
http://www.şapinuvalılar.com

ANLAMLI SÖZLER
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KOMİK SÖZLER