SAPİNUVALİLAR
GENEL BİLGİLERDEN YARARLANMAK ORTAKÖY HAKKINDA EN GUNCEL EN TARAFSIZ HABERI ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUN !

SİTEMİZİN ÜYE SAYISI AZDIR LÜTFEN TANIDIKLARINIZA SİTEMIZI ONERIN
SAPİNUVALİLAR
GENEL BİLGİLERDEN YARARLANMAK ORTAKÖY HAKKINDA EN GUNCEL EN TARAFSIZ HABERI ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUN !

SİTEMİZİN ÜYE SAYISI AZDIR LÜTFEN TANIDIKLARINIZA SİTEMIZI ONERIN
SAPİNUVALİLAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SAPİNUVALİLAR

sapinuva şapinuva ortaköy

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
GOOGLE
En son konular
» doğum günü mesajları
AYRILIK SÖZLERİ Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 12:13 pm tarafından Pesimist

» duvar yazıları
AYRILIK SÖZLERİ Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 12:12 pm tarafından Pesimist

» aşk iltifatları
AYRILIK SÖZLERİ Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 12:11 pm tarafından Pesimist

» cem yılmaz psikiyatr
AYRILIK SÖZLERİ Icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 11:53 pm tarafından sapinuvaserdar

» TRAFİK KAZALARININ EN SIK OLDUĞU YER NERESİ
AYRILIK SÖZLERİ Icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 11:48 pm tarafından sapinuvaserdar

» Yeni Belediye Sizce ORTAKÖYÜ KALKINDIRA BILECEK MI ?
AYRILIK SÖZLERİ Icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 11:45 pm tarafından sapinuvaserdar

» onur aktepe msn nıcklerı 2
AYRILIK SÖZLERİ Icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 11:14 am tarafından Pesimist

» AROG TEASER
AYRILIK SÖZLERİ Icon_minitimePerş. Mayıs 07, 2009 3:54 pm tarafından Pesimist

» öbür dünyada ne soracaklar (cem yılmaz )
AYRILIK SÖZLERİ Icon_minitimePerş. Mayıs 07, 2009 3:45 pm tarafından Pesimist

Galeri
AYRILIK SÖZLERİ Empty
SAAT
SON DK HABERLERİ
İLLERİMİZİ TANI
GAZATE
sayaç
duyuru panosu

DUYURU PANOSU

-----KODBUL-----

İlçemiz Halkından Sadık ERDEM (ERDEM MARKETİN kurucusu)HAKK'ın rahmetine kavuşmuştur Merhuma ALLAH'tan Rahmet Ailesine bş sağlığı dileriz.

-----KODBUL-----

KODBUL

TELEFON ŞAKALARI

Sitenize Telefon Şakaları Eklemek İçin Tıklayın http://www.htmlyeri.com

AYRILIK SÖZLERİ

YazarMesaj
Pesimist
Admin
Admin
Pesimist

onuraktepe : 5554

Kişi sayfası
şapinuva metin alanı şapinuva metin alanı :

AYRILIK SÖZLERİ Empty
MesajKonu: AYRILIK SÖZLERİ   AYRILIK SÖZLERİ Icon_minitimeÇarş. Mayıs 06, 2009 4:27 pm

Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o bildiğin adresteyim.

Adını kalbime aşkla kazımıştım boş ver aldırma belki bir gün silerim.Güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım. Seni sevdiğim için özür dilerim.

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz. Her şeyi unuturda şu gönlüm bir seni unutamaz.

Ağlayışım terk edip gidisine değil.Ben; sensizken senden diye sensizi ligi de sevmiştim.Sen; seninle birlikte sensizliği de alıp gittin.

Akılsız adam mutluluğu uzaklarda, Akıllı ise O'nu ayaklarını altında arar... Seninle olmak varken;Sensiz kalmak, Yaşamak dururken ölmek demektir…

An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış. Kahkaha bir maske derler birimisin?İnsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış.

Aramıza yollar, yabancı kollar,zor yıllar girdi,ümitlerimi,saf sevinçlerimi derken seni kaybettim Bir iki sözle bir kaç şarkıyı, adaletsiz yargıyı Birde bu talihsiz yazgıyı kalbime kaydettim.

Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutmak bir tanem; bir gün sen de SEVECEKSİN !!!

Ben Sensizdim..! akşamın yaklaştığı saatlerde. kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı..

Beni sensiz bıraktığın gün geliyor aklıma , düşünüyorum da çok acı çekmiştim, ama şu anda daha da çok çekiyorum ama biliyorum ki sen bu acıya hiçbir zaman değmedin beni hiç bir zaman sevmedin sen sevsen de sevmesen de ben seni sevdim hep de öyle kalacak..

Beni terk ettiğin gün, saçlarından bir tel koparıp asacağım kendimi. Beni terk ettiğin gün, kirpiklerinden birini koparıp saplayacağım kalbime.

Bir akşam yanımızda kimse olmaz ya da olanlar olması gerekenler değildir. Yıldızların bizim için parladığını göremeyen gözlerimiz, gün gelir hayatımızdan kayan yıldızların gömüldüğü maziye kilitlenir...

Bir birimize söz vermiştik, Bütün ömür boyu ayrılmayacaktık, Yeminler etmiştik, Asla ayrılmayacaktık, Ama ne oldu Bir kış günü, yıldızların bakışlarında, Ayrılığımızı söyledik..

Bir çiçeğim vardı, adını aşk koydum; KOPARDILAR, Bir çiçeğim vardı, adını sevgi koydum; SOLDURDULAR, şimdi yine bir çiçeğim var, adını izdi rap koydum; NE KOPARAN VAR, NE SOLDURAN...

Bir daha görüşmemekti senin seçimin Seni severken kaybetmek niçin Anlamsız bir öfkeyle doldu için seni kırdım biliyorum bir hiç için Ayrılık nedenini hissediyorum Artık dönüşü yok biliyorum Her gün seni düşünüyorum Ama artık sensiz yaşıyorum Neyse canım sen son değildin

Ama bil ki son olabilirdin Böyle olmasını da sen istedin Beni zaten hiç sevmedin.

Bir eski dost gibi hatırla beni.Bir selam ver yeter.Unutmuş olsan da eski günleri.Adımı ara sıra an yeter.

Bir Gece Ay Bana Sordu neden Seni Ağlatan Bir Kızla Berabersin? Aya Baktım Ve Dedim ki Sen Hiç Gökyüzünden Vazgeçebilircisin...

Bir gece yarısı titreyerek uyanırsan bil ki resmini öptüğüm gündür, bir gün sebepsiz yaşlar süzülürse o güzel gözlerinden bil ki yokluğundan öldüğüm gündür...
http://www.şapinuvalılar.com

AYRILIK SÖZLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası